PRODUKTET TONA
Efikasiteti i lartë, Kursimi i Energjisë, Mbrojtja e Mjedisit
 • Fryrësi i cilësisë më të mirë me ngrohës Fabrika e ventilatorit me ajër të nxehtë - HUAWEI Air Blower Fryrësi i cilësisë më të mirë me ngrohës Fabrika e ventilatorit me ajër të nxehtë - HUAWEI Air Blower
  Standardi i industrisë vendase, referenca thelbësore për dizajnin dhe parametrat. Pjesa më e rëndësishme e inflacionit komercial të mykut të gazit.HUAWEI në rrugën nr.1 Jusheng, Hongxing, Ronggui Shunde, Foshan, Guangdong, Kinë Produktet kryesore Fryrësi me cilësi më të mirë me ngrohës fabrika e ventilatorit me ajër të nxehtëPas inovacionit dhe këmbënguljes së vazhdueshme, Foshan Shunde Huawei Air-blower MFG. Co., Ltd. fitoi një reputacion të mirë në industri.
 • Fryrëse me ajër të cilësisë së lartë HW Deflator me shumicë - Huawei Air Blower Fryrëse me ajër të cilësisë së lartë HW Deflator me shumicë - Huawei Air Blower
  Kompania e ventilatorëve Huawei fokusohet gjithmonë në përmirësimin e jetës së njerëzve.HUAWEI në Rrugën Nr. 1 Jusheng, Hongxing, Ronggui Shunde, Foshan, Guangdong, Kinë Produktet kryesore Fryrësi i Shtëpisë së Bounce House me cilësi të lartë HW Deflator me shumicë-Foshan Shunde Huawei Air-blower MFG. Co., Ltd.Mjeshtri suprem i dizajnit të detajuar ka fituar shumë më tepër famë për HUAWEI.
 • Seria REH më e mirë e ventilatorëve me fryrje të shtëpisë - HUAWEI Air Blower Seria REH më e mirë e ventilatorëve me fryrje të shtëpisë - HUAWEI Air Blower
  Standardi i industrisë vendase, referenca thelbësore për dizajnin dhe parametrat. Pjesa më e rëndësishme e inflacionit komercial të mykut të gazit.Dizajni i HUAWEI Air Blower merr parasysh shumë gjëra. Ato janë kostoja më e mirë, veçoritë, tërheqja estetike, madhësia, e kështu me radhë.
 • Prodhuesi i ventilatorit profesional të alarmit për fryrje komerciale - Huawei Air Blower Prodhuesi i ventilatorit profesional të alarmit për fryrje komerciale - Huawei Air Blower
  Standardi i industrisë vendase, referenca thelbësore për dizajnin dhe parametrat. Pjesa më e rëndësishme e inflacionit komercial të mykut të gazit.HUAWEI në Nr. 1 Jusheng Road, Hongxing, Ronggui Shunde, Foshan, Guangdong, Kinë Produktet kryesore Frymëruesit profesional të alarmit Prodhuesit e ventilatorëve me fryrje komercialePër më tepër, HUAWEI gjithashtu merr parasysh seriozisht arritjen e një jetese të gjelbër.
22222
SHËRBIMET TONA
Pse na zgjodhet ne?
Në konkurrencën e ashpër të tregut të sotëm, tifozi i Warwick me markën e tij të mirënjohur dhe shërbimin cilësor pas shitjes u prit mirë nga klientët e rinj dhe të vjetër.

Kërkohet për të arritur modernizimin e kërkesave të efikasitetit të lartë, kursimit të energjisë, mbrojtjes së mjedisit, kompania në përmirësimin e vazhdueshëm të produktit në të njëjtën kohë, fokusimi në dizajnimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, për të adoptuar teknologji të reja, procese të reja, materiale të reja. , zhvillimi i një gjenerate të re të produkteve më të mira, më të avancuara.
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
PËR NE
Produktet tona kanë fituar shumë certifikata
Huawei Air Blower u gjet në vitin 1989. Ne kemi prodhuar ventilatorë ajri për më shumë se 25 VJET.
Kompania në vitin 1998 nëpërmjet certifikimit të cilësisë Iso9001, produktet e marra certifikimin e sigurisë UL, CUL, VDE, CSA, CCEE, është një ekip shumë i mirë në menaxhim, inxhinieri dhe prodhim, në përputhje me cilësinë e lartë, shërbimin më të mirë, reputacion të mirë, menaxhim të qëndrueshëm. "Koncepti, ne bëjmë më të mirën për të përmbushur kërkesat e klientëve.
 • 1990+
  Themelimi i kompanisë
 • 300+
  Personeli i kompanisë
 • 6000+
  Zona e fabrikës
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
RASTI JONË
Cilësi e besueshme për të përmbushur klientët tanë
 • Ekspozita e Dubait
  Ekspozita e Dubait
 • Ngrohës ajri HW
  Kur bie shi ose pastrohet, një pjesë e ujit do të gjejë rrugën e saj brenda pajisjes për fryrje nga shtresat. Në këtë rast, fryrja e lagësht do të mbetej dhe e lagësht dhe e mykur brenda duke shkaktuar formimin e mykut. Ngrohësi i patentuar i ajrit Huawei është në gjendje të thajë pjesën e brendshme të fryrës në një kohë shumë të shkurtër.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Dërgoni kërkesën tuaj